Kiralık HTG IVC F-65L Portatif Endüstriyel Toz Emme Üniteleri (Vakum Makinesi)

IVCF65L
Kiralama Opsiyonu
11,60 $

HTG IVC F-65L Portatif Endüstriyel Toz Emme Üniteleri (Vakum Makinesi)

Kiralama şartları

1- Kiralama için sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme için ilgili evraklar sizden talep edilir.

Bu evraklar :

  • Vergi Levhası
  • İmza Sirküsü
  • Faaliyet Belgesi
  • Ticaret Sicil Gazetesi - Şahıs firmaları için gerekli değildir.
  • Kimlik Fotokopisi

istenir

2- Makine kira ücreti ve elmas bedelleri, nakit olarak tahsil edilir. (Kredi kartı da geçerli)

3- Teminat Senedi alınır. (Makine Bedeli kadar.)

4-  Nakliye kiracıya aittir.

1) En portatif mini toz filtreli vakum makinası, silim-parlatma işlemi esnasında ve sonrasında yüzey üzerinde oluşan tozların temizlenmesi için kullanılır. 

2) Bu vakum makinesi, çalışma eni 250 mm den 900 mm ye kadar olan silim makinası ile birlikte kullanılabilir. 

3) Güçlü emiş gücüne ihtiyaç duyulan farklı endüstrilerde yaygın olarak kullanılabilir. Kullanım alanları tekstil、makine sanayii、gıda eczacılık,kağıtimalatı kimya mühendisliği、makina paketleme、tozsuz atölyeler、 metal işleme、tersaneler ve tarım makinaları yapılan yerler gibi mekanlar olabilir.  

Makinanın Avantajları

1)Makine, yüksek hava akımlı, mükemmel emiş gücüne sahip profesyonel Amerika markalı (AMATEC)  sessiz güçlü bir tip motor ile donatılmıştır. Bu motorun, sıradan ticari vakum motorlarından üç kat daha fazla ömrü vardır.

2)Geleneksel polyester torba filtre yerine standart tip H filtresiyle donatılan daha geniş filtreleme alanı, 0.3μm toz partiküllerinin% 99.9'unu etkin bir şekilde filtreleyebilir.

3)Makina filtre salınan ekran, filtrenin yüzeyinde biriken tozu hızla giderebilir; filtre, çok kısa bir süre içerisinde yalnızca kolun çekilmesiyle otomatik olarak kendini temizler. Böylelikle filtre tıkanması sorunu yaşanmaz

4)65L makinesinde yer alan  toz biriktirme haznesi, büyük kapasitede toz biriktirebilir. 

5) Makinede yeralan özel kaldırma sistemi sayesinde, arka tekerlekler üzerinde bulunan kasanın hızlı bir şekilde çıkarılmasını sağlar. Toz toplama haznesi tozu boşaltmak için makine gövdesinden ayrılabilir.

6)Makina, kablo sınırlaması olmadan makina ile yürümeyi kolaylaştıran ve istenilen herhangi bir zamanda kullanıcının ara vermesine olanak tanıyan uluslararası endüstriyel tekerleklerle donatılmıştır. 

7) 490mm*650mm*1000mm boyutunda olan makinanın bu  küçük boyu, daha hızlı yüklenmesini ve daha kolay taşınmasını sağlar.

Model No HTG IVC F-65L
Makine Ağırlığı 68Kg / 110lbs
Saatlik Toz Emme Gücü 358m³/h - 50mm
arrow_upward